Email: brolrustem@hotmail.com

Bitmeyen Kartuş Sistemleri

Menu

Garanti Şartları

Canon Mx ve Canon Mp Serisi Yazıcıların Garanti Şartları

 

Canon Mp 250- 280 serisi CANON Mx 320-360- 410 – 499  serisi cihazlarımızın garanti süresi fatura tarihinden itibaren bilgisayar ekranınızda emici dolu hatası verene kadardır.

EMİCİ DOLU HATASI NE ZAMAN OLUR?

– Canon Mp 280-499 serisi modellerde 7000- 14.000 arasında baskı alındıktan sonra vermektedir.

– Canon Mx 320 – 360- 410 serisi cihazlarda ise yaklaşık 15.000 -30.000 sayfa arasında baskı alındıktan sonra vermektedir.

– Baskı kartuşları normal şartlarda 2500-3000 sayfa çıktıdan sonra deforme olmaya başlamakla birlikte bazen daha önce çıktı kalitesinde kartuşlardan kaynaklı bozulma olabilmektedir bu nedenle baskı kartuşları garanti kapsamı dışındadır.

– Baskı kartuşlarını değiştirmek ücrete tabidir. Yeni baskı kartuşları size sıfır olarak ve contaları takılmış olarak gelir rahatlıkla ve son derece kolay bir şekilde eski kartuşları contasından ayırıp aynı şekilde hortumların pozisyonunu değiştirmeden yeni kartuşları hortumların ucundaki eski klipslere takabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

– Birkaç kez vakumlama işlemi yatığınızda hortumlar mürekkeple dolacak ve yazıcınız baskıya hazır hale gelecektir. Yazıcılarımızda garanti süresi içerisinde mutlaka Birol ticaretten alacağınız mürekkepleri kullanınız. Aksi taktirde yazıcınız garanti kapsamı dışında kalır.

– Bakıma gelen cihazlar bu belge ile ve Birol Tiicaret’in anlaşmalı olduğu kargo firması aracılığı ile gönderilmelidir.

– Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını telefonla bizi arayarak ya da web sitemizden öğrenebilirsiniz  www.kartusbankasi.com

– Her ne sebeple olursa olsun firmamıza gönderilen cihazların, yanında bulunan mürekkep tanklarının tüm tıpaları sıkıca kapatılarak, orijinal ambalajında, ilk teslimatta olduğu gibi hortuma kıskaç takılarak ve cihaz diğer tüm müştemilatı ile birlikte gönderilmelidir.

– Mürekkep tanklarının tıpaları kapatılmadan yazıcı cihazı gönderildiği taktirde tüm mürekkep yazıcının içine akacağından ve yazıcı kullanılmaz hale geleceğinden yazıcı garanti kapsamı dışında kalır.

– 30 gün içerisinde teslim alınmayan cihazların sorumluluğu firmamıza ait değildir.

– Kargo ile gönderilen cihazlar karşı taraf ödemeli olarak gönderilir ücreti tarafımızdan karşılanır.

– Bakım sonrası geri dönüşte kargo ücreti karşı tarafa aittir ücret cihaz sahibi tarafından karşılanır..

 

BİROL TİCARET

(Bitmeyen Kartuş – Kartuş Bankası – Yazıcı Hastanesi)
Burhanettin Onat Cad. Akbank Yanı 84/C ANTALYA
0 242 349 24 80 – 0 554 568 67 50 –  0 505 237 20 10

www.kartusbitmez.com –www.kartusbankasi.com

 

1
Merhaba
Buradan Canlı Sohbet Yapabilirsin
Powered by