Email: brolrustem@hotmail.com

Bitmeyen Kartuş Sistemleri

Menu

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Sitemizde sanal post veya mail order uygulaması olmadığından sizlerden kredi kartı bilgileriniz kesinlikle istenmemektedir. Siparişinizi teyid etmek ve sorunsuz şekilde elinizde olmasını sağlamak amacıyla sizlerden sadece iletişim bilgileriniz istenmektedir. İletişim bilgileriniz firmamız tarafından gizli tutulur ve kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Firmamıza sipariş verirken girdiğiniz iletişim bilgilerinizin daha sonra sistemimizden silinmesini isterseniz brolrustem@hotmail.com adresine mail göndermeniz yeterli olacaktır.

Sitemize üye olmadan güvenle siparişinizi verebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünün ödemesini ürün elinize ulaştığında kapıda nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ya da siparişiniz esnasında göndereceğiniz banka havalesi ile yapabilirsiniz.

Site kullanıcılarının elektronik postaları ve kişisel bilgileri hiçbir maksatla (mahkeme kararı ve site işleyişinin gereği olarak paylaşılması gereken durumlar hariç) üçüncü taraflarla paylaşılmazlar. Sadece “kartusbankasi.com” yönetimince kullanıcılar hakkında istatistik oluşturmak veya kullanıcıları bilgilendirmek için kullanılırlar. Site içerisinde mali ve hukuki olarak işlem yapılmasını gerektiren durumlarda bilgisayarın IP adresi kullanıcıları korumak için kayıt altına alınmaktadır. Bunun dışında eğilimleri görebilmek için zaman zaman çerezlerden de faydalanmaktayız. Gizlilik Politikamız ile ilgili sorularınız veya merak ettikleriniz varsa, lütfen istediğiniz zaman çekinmeden bize mail veya diğer iletişim bilgilerimizden ulaşın.

Kişisel haklarınız “kartusbankasi.com” un teminatı altındadır

1
Merhaba
Buradan Canlı Sohbet Yapabilirsin
Powered by